πωλητής/τρια καταστήματος - πειραιάς

Επικοινωνία
Ελένη Γατσιοπούλου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
πειραιάς, αττική
Κλάδος
πωλήσεις & μάρκετινγκ
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
31328
Τηλέφωνο
216 6001335

περιγραφή εργασίας

Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς στο δυναμικό μιας από τις μεγαλύτερες εταιρείες στο χώρο του εξοπλισμού σκαφών και ναυτιλιακού εξοπλισμού; Γνωρίζεις καλά την αγορά και τους καταναλωτές και θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου; Εάν ναι, τότε περιμένω την αίτησή σου.

παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

αρμοδιότητες

Τα καθήκοντα του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος είναι:

  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος
  • Διατήρηση σχέσεων με υφιστάμενους και νέους πελάτες
  • Παρουσίαση και προώθηση των προιόντων

προσόντα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη χρήση της αγγλικής γλώσσας

εμπειρία

Τουλάχιστον 1-2 χρόνια εργασιακή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων σε κατάστημα.

Αν θελεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Πωλητή/τρια Καταστήματος κάνε την αίτησή σου τώρα! #salesjobs

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ελένη Γατσιοπούλου στο 216 6001335

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.