μηχανολόγος συντήρησης - ασπρόπυργος

Επικοινωνία
despina alexiou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
ασπρόπυργος, αττική
Κλάδος
μηχανικοί βιομηχανία logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
29020

Περιγραφή εργασίας

Είσαι Μηχανολόγος Μηχανικός και είσαι έτοιμος για το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα; Έχεις εμπειρία σε βιομηχανίες και δίνεις προσοχή στη λεπτομέρεια; Αν είναι η απάντηση είναι "ναι", τότε η θέση του Μηχανολόγου Συντήρησης είναι η κατάλληλη για σένα!

παροχές

Για την θέση του Μηχανολόγου Συντήρησης, η εταιρεία προσφέρει τα ακόλουθα:

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης, προσωπικής ανάπτυξης και επιμόρφωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης υγείας

αρμοδιότητες

Ως Μηχανολόγος Συντήρησης θα έχεις τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση, λειτουργία, συντήρηση και επισκευή βιομηχανικών μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Προληπτική συντήρηση, έλεγχος και αντικατάσταση μη λειτουργικού εξοπλισμού
  • Γενική μηχανολογική συντήρηση εγκατάστασης, έλεγχος και εγκατάσταση ράουλων, ταινοδρόμων, μαχαιριών και σφυριών σπαστήρων κ.α.
  • Συντήρηση και έλεγχος μηχανημάτων έργου

προσόντα

Για την θέση του Μηχανολόγου Σύντήρησης χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Βιομηχανική προϋπηρεσία 3-6 έτη
  • Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολόγων ή αντίστοιχο
  • Επιθυμητή γνώση και εμπειρία σε συντήρηση ταινιοδρόμων, σπαστήρων, τεμαχιστών
  • Επιθυμητή άδεια ηλεκτροσυγκολλητή
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Μηχανολόγου Συντήρησης, είμαι η Δέσποινα Αλεξίου και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6940275872 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.