μηχανικός προμηθειών - μαρούσι

Επικοινωνία
Δέσποινα Αλεξίου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
μαρούσι, αττική
Κλάδος
μηχανικοί
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
32105
Τηλέφωνο
+30 216 6001342

περιγραφή εργασίας

Είσαι Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός και ασχολείσαι με τον τομέα των προμηθειών; Δίνεις προσοχή στη λεπτομέρεια και θέλεις να αποτελέσεις μέρος ενός από τους μεγαλύτερους Ομίλους εταιρειών της χώρας με διεθνή παρουσία;

Η Randstad Hellas, διατηρώντας αποκλειστική συνεργασία με τον Όμιλο Μυτιληναίο, αναζητά των επόμενο Μηχανικό Προμηθείων για τα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα.

Αν αναζητάς το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα, κάνε την αίτηση σου, τώρα!

παροχές

Για τη θέση του Μηχανικού Προμηθειών η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

αρμοδιότητες

Ως Μηχανικός Προμηθειών, οι αρμοδιότητες σου θα περιλαμβάνουν:

  • Προετοιμασία και παρακολουθήση προϋπολογισμού έργου
  • Προετοιμασία διαγωνισμών
  • Αξιολόγηση προσφορών
  • Διαπραγματεύση με τους προμηθευτές

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις ανάγκες της θέσης θα πρέπει να περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Επιθυμητή γνώση γαλλικών ή γερμανικών

δεξιότητες

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ηγετικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια και πειθαρχία

εμπειρία

Προηγούμενη εμπειρία 3-5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση

απαιτούμενη εκπαίδευση

  • AEI

Πιστεύεις ότι η συγκεκριμένη θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Προμηθειώνείναι η ιδανική για την συνέχιση της επαγγελματικής σου καριέρας;

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6940275872 για περισσότερες πληροφορίες και να ζητήσεις την Δέσποινα Αλεξίου. #jobsengineering #jobssupplylogistics

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.