ιατρικός επισκέπτης - θεσσαλονίκη

Επικοινωνία
Έλενα Βασιλείου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
θεσσαλονίκη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
πωλήσεις & μάρκετινγκ
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
31106
Τηλέφωνο
+30 2310414732

περιγραφή εργασίας

Έχεις φιλοδοξία να εργαστείς ως Ιατρικός Επισκέπτης και θέλεις να κάνεις το καθοριστικότερο βήμα στην καριέρα σου;

Θα ήθελες να εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον μιας κορυφαίας φαρμακευτικής εταιρείας και να ξεχωρίσεις;

Είσαι εξωστρεφής, επικοινωνιακός και έχεις πάθος για τις πωλήσεις και τον κλάδο της ιατρικής ενημέρωσης;

Εάν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή είναι η εργασία που έψαχνες. Περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον/στην κατάλληλο/η Ιατρικό Επισκέπτη τις εξής παροχές:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Δυναμικό σύστημα Bonus
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό και Η/Υ
  • Εξάμηνη εκπαίδευση στην Αθήνα με το σύνολο των εξόδων καλυμμένα από την εταιρεία

αρμοδιότητες

Ως Ιατρικός Επισκέπτης θα έχεις τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Καθημερινές επισκέψεις σε φαρμακεία στην περιοχή της Θεσσαλονίκης
  • Επισκέψεις σε ιδιώτες ιατρούς
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου στηνπεριοχή ευθύνης
  • Επίτευξη νοσοκομειακών πωλήσεων
  • Εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας με στόχο την εταιρική ανάπτυξη
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων και αποτελεσμάτων
  • Παρουσίαση των εταιρικών αξιών και της εταιρικής εικόνας σε πελάτες και συνεργάτες
  • Ανάλυση αγοράς και εντοπισμός νέων ευκαιριών

προσόντα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για την θέση του/της Ιατρικού Επισκέπτη θα πρέπει να έχει:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προυπηρεσία ως εξωτερικός πωλητής/πωλήτρια θα εκτιμηθεί
  • Φιλοδοξία και όρεξη για εργασία στον χώρο της Ιατρικής Επίσκεψης
  • Δυνατότητα ταξιδίων όταν χρειάζεται
  • Άριστο επίπεδο αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση των εργαλείων του MS Office

δεξιότητες

  • Επικοινωνιακό, δυναμικό και ευχάριστο χαρακτήρα
  • Ικανότητα δημιουργίας μακροχρόνιων και σταθερών σχέσεων με τους πελάτες
  • Διαπαγματευτικές δεξιότητες και πειθώ

εμπειρία

Προυπηρεσία ως εξωτερικός πωλητής/πωλήτρια θα εκτιμηθεί

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Ιατρικού Επισκέπτη, μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλείς καθημερινά Δευτέρα εως Παρασκευή και ώρες 09:00-17:00 στο +30 2310 414 732 ή στο 6940781825 και μπορείς να ζητήσεις την Έλενα Βασιλείου.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.