υπάλληλος λιανικής πώλησης - σπάτα

Επικοινωνία
calypso aronis, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
σπάτα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
27855

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτεις προϋπηρεσία στον τομέα της λιανικής πώλησης; Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε ενα πολυεθνικό εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης; Αν η απάντηση σου στα παραπάνω είναι θετική, κάντε αίτηση τώρα και αδράξτε την ευκαιρία να εξελιχθείς επαγγελματικά ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης σε καταστήματα με είδη ρουχισμού!

παροχές

H εταιρεία για τη θέση του/της Υπαλλήλου Λιανικής Πώλησης προσφέρει:

  • την ευκαιρία να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον
  • σταθερές μισθολογικες απολαβές και μηνιαίο ποσό σε ticket restaurant
  • bonus παραγωγικότητας
  • εύκολη και άμεση διαδικασία πρόσληψης
  • προοπτική μόνιμης εργασιακής απασχόλησης

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • παροχή υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών
  • προώθηση και ορθή παρουσίαση προϊόντων
  • τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων
  • παραλαβή και οργάνωση εμπορευμάτων

προσόντα

Για την θέση του/της Υπαλλήλου Λιανικής Πώλησης χρειάζεσαι τις παρακάτω δεξιότητες:

  • προϋπηρεσία στον τομέα της λιανικής πώλησης
  • πελατοκεντρική προσέγγιση
  • εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Υπαλλήλου Λιανικής Πώλησης σε πολυεθνική εταιρεία ένδυσης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις στο +30 6946568186 και να ζητήσεις την Καλυψώ Αρώνη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.