υπάλληλος καταστήματος σούπερ μάρκετ κως

Επικοινωνία
Ελένη Γατσιοπούλου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
κως, νότιο αιγαίο
Κλάδος
πωλήσεις
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
31515
Τηλέφωνο
216 6001335

περιγραφή εργασίας

Ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς στο δυναμικό μιας δυνατής ομάδας πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών σε γνωστή αλυσίδα σούπερ μάρκετ στην Κω; Έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς έχοντας ευέλικτο ωράριο σε καθεστώς αορίστου χρόνου; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε περιμένω την αίτησή σου.

παροχές

Για την θεση του/της Υπαλλήλου Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Συντονισμός των ενεργειών με τις εσωτερικές ομάδες για τη βέλτιστη διαχείριση των πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής

προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του/της Υπαλλήλου Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ θα πρέπει να διαθέτει τα εξής:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος

δεξιότητες

  • Επικοινωνιακός/η
  • Οργανωτικός/η

εμπειρία

Προαιρετική

Αν θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Υπάλληλος Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ελένη Γατσιοπούλου στο 216 6001335.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.