υπεύθυνος ανάπτυξης πωλήσεων in αθήνα

posted
contact
ilia lymberopoulou, randstad hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αθήνα, attica
sector
sales, marketing & retail
job type
permanent
reference number
13311
contact

job description

Θέλεις να εργαστείς ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων σε μία μεγάλη εταιρία στο χώρο του φωτισμού;

Έχεις εμπειρία στις χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού και ψάχνεις το επόμενό σου βήμα;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

benefits

Η εταιρία προσφέρει στον Υπεύθυνο Ανάπτυξης Δικτύου τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Δυνατότητες εξέλιξης

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων είναι οι παρακάτω:

  • Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου στο χώρο του ηλεκτρολογικού υλικό και φωτισμού
  • Ανάπτυξη πελατολογίου HORECA
  • Ανάπτυξη δικτύου ηλεκτρολόγων και εργολάβων με σκοπό την αύξηση πωλήσεων
  • Παρουσίαση προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών
  • Ανάληψη μεγάλων έργων, π.χ. εγκατάσταση φωτισμού σε ξενοδοχεία
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων και εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Ταξίδι εκτός Αττικής

requirements

Τα απαραίτητα προσόντα του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Δικτύου είναι τα παρακάτω:

  • Αντίστοιχη εμπειρία 3-5 έτη σε χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Δυνατότητα ταξιδιού
  • Γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλίας

information

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων, επικοινώνησε με την Ήλια Λυμπεροπούλου στο 210 677 0523.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.