υπάλληλος παραγωγής - οινόφυτα βοιωτίας

posted
contact
Lydia Stamati, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
οινόφυτα βοιωτίας, attica
sector
logistics & supply chain
job type
permanent
reference number
32607
contact
phone
+30 2106770523

job description

Μεγάλη Ελληνική εταιρεία με μακροχρόνια πορεία στα είδη πάρτυ, αναζητά υπάλληλους παραγωγής

Θα ήθελες να δουλέψεις σε ένα όμορφο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης ως υπάλληλος παραγωγής;

Σε ενδιαφέρει να δουλέψεις στα οινόφυτα ως υπάλληλος παραγωγής, με την βοήθεια της εταιρείας  καλύπτοντας σου μεγάλο μέρος των μεταφορικών εξόδων;

Μια σπουδαία επαγγελματική ευκαιρία σε περιμένει. Μην χάνεις άλλο χρόνο, περιμένουμε το βιογραφικό σου!

benefits

Στον υπάλληλο παραγωγής η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μεταφορικά έξοδα

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του υπάλληλου παραγωγής είναι οι εξής:

  • Χειρισμός μηχανών Παραγωγής
  • Έλεγχος των μηχανών Παραγωγής
  • Προληπτική συντήρηση του παραγωγικού εξοπλισμού
  • Παρακολούθηση του εξοπλισμού προκειμένου να διασφαλιστεί η ομαλή λειτουργία του

qualifications

Ο υπάλληλος παραγωγής θα πρέπει να κατέχει:

  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ/ΕΠΑΛ τεχνικής κατεύθυνσης(Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής, Αυτοματισμού κλπ)
  • Βασικές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση υπολογιστών
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα των βαρδιών

skills

  • Ομαδικότητα
  • Στόχος στην λεπτομέρεια
  • Ευελιξία

experience

  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία, επιθυμητή

information

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του υπάλληλου παραγωγής ονομάζομαι Λυδία Σταμάτη και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6946332918 ή στο lstamati@randstad.com για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering #jobslogistics

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.