υπάλληλος νομικής υποστήριξης - κέντρο αθήνας

posted
contact
Efterpi Mary Palamoutsi, Randstad Hellas
job type
temporary

job details

posted
location
κέντρο αθήνας, attica
sector
customer service
job type
temporary
reference number
33675
contact
phone
+30 6940891520

job description

Είσαι οργανωτικός/ή και ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε μία από τις μεγαλύτερες νομικές εταιρείες; Αν διαθέτεις άριστες δεξιότητες στον συντονισμό εργασιών και στην ομαδική συνεργασία, κάνε την αίτησή σου τώρα για τον/την Υπάλληλος Νομικής Υποστήριξης με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

benefits

Η εταιρεία για τον/την Υπάλληλο Νομικής Υποστήριξης προσφέρει:

  • Ευχάριστο  περιβάλλον εργασίας με άρτια δομή και οργάνωση
  • Δυνατότητα και ευκαιρία επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο εταιρικό περιβάλλον
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις και άρτιες υποδομές εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στα γραφεία της εταιρείας μέσω ΜΜΜ

responsibilities

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Υπαλλήλου Νομικής Υποστήριξης περιλαμβάνουν:

  • Ορθή και λεπτομερής καταχώρηση δεδομένων των απαραίτητων εγγράφων
  • Τήρηση και ενημέρωση του αρχείου με τα συνολικά στοιχεία των υποθέσεων διαχείρισης της Νομικής Υπηρεσίας

qualifications

Για την θέση του Υπαλλήλου Νομικής Υποστήριξης, χρειάζεται να διαθέτεις:

  • Πτυχίο ΑΕΙ οικονομικών,νομικής ή πολιτικών επιστημών
  • Άριστη χρήση MS Office, κυρίως excel
  • Κριτική ικανότητα και αναλυτική σκέψη
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστες ικανότητες συνεργασίας
  • Προσανατολισμό στο αποτέλεσμα

experience

Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.

information

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Υπαλλήλου Νομικής Υποστήριξης, μπορείς να κάνεις την αίτηση σου τώρα!

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο +30 6940891520  και να ζητήσετε την Ευτέρπη Παλαμουτσή  ή μέσω email στο epalamoutsi@randstad.gr.

#customerservicegr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Please note that for transparency and equity reasons, only those applications made online via our site will be assessed. After the screening of all the CVs received, we will only contact the candidates who meet the requirements of the job to arrange an interview. ​ All applications are considered strictly confidential.