υπάλληλος καταστήματος super market-χίος

posted
contact
Maria Tsatsaroni, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
χίος, north aegean
sector
sales, marketing
job type
permanent
reference number
31521
contact
phone
2166001383

job description

Επιθυμείς να γίνεις μέλος μιας δυνατής ομάδας εξυπηρέτησης πελατών αλυσίδας Super Market στη Χίο;

Αν έχεις άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες τότε αυτή η θέση είναι για εσένα.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

benefits

Για την θεση του Υπαλλήλου Super Market η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής

responsibilities

Ως Υπάλληλος Super Market οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Συντονισμός των ενεργειών με τις εσωτερικές ομάδες για τη βέλτιστη διαχείριση των πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής

qualifications

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Υπαλλήλου Super Market θα πρέπει να διαθέτει:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες

skills

  • Επικοινωνιακός/η
  • Οργανωτικός/η

experience

Προαιρετική

information

Αν θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Υπάλληλος Καταστήματος Super Market, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Μαρία Τσατσαρώνη στο 216 6001383.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.