υπάλληλος αποθήκης - βιομηχανική περιοχή ηρακλείου κρήτης

posted
contact
Despina Alexiou, Randstad Hellas
job type
temporary

job details

posted
location
βιομηχανική περιοχή ηρακλείου κρήτης, crete
sector
engineering, logistics, production & manufacturing
job type
temporary
reference number
31337
contact
phone
+30 216 6001342

job description

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Αποθήκης σε κέντρο διανομής στο Ηράκλειο Κρήτης; Θα ήθελες να ενταχθείς σε μία εταιρεία κορυφαίου πολυεθνικού ομίλου στο χώρο των τροφίμων & ποτών; Είσαι εργατικός/ή και θα ήθελες να εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον που θα σου προσφέρει σημαντική εμπειρία; Τότε, η θέση του/της Υπαλλήλου Αποθήκης είναι για εσένα!

benefits

Η εταιρεία παρέχει για τη θέση του/της Υπαλλήλου Αποθήκης τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα έναρξης μιας επαγγελματικής καριέρας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαιδευτική υποστήριξη
  • Προοπτικές ανάπτυξης & εξέλιξης

responsibilities

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του/της Υπαλλήλου Αποθήκης είναι οι ακόλουθες:

  • Παραλαβή & διαχείριση των εμπορευμάτων
  • Οργάνωση & τακτοποίηση στα ράφια
  • Συντήρηση εξαρτημάτων προϊόντων
  • Προετοιμασία & έλεγχος παραγγελιών
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης

qualifications

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του/της Υπαλλήλου Αποθήκης χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ικανότητα χειρισμού Η/Υ

skills

  • Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας
  • Πρόθυμος/η, Συνεργάσιμος/η, Εργατικός/η
  • Πειθαρχία και συνέπεια

experience

Επιθυμητή προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Άδεια τεχνίτη ψυκτικού

information

Πιστεύεις ότι η συγκεκριμένη θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης είναι η ιδανική για την συνέχιση της επαγγελματικής σου καριέρας;

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας στο +30 6940275872 για περισσότερες πληροφορίες και να ζητήσεις την Δέσποινα Αλεξίου. #jobsbluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.