τεχνικός διευθυντής - παλλήνη

posted
contact
Dora Tzevelekou, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
παλλήνη, attica
sector
life sciences
job type
permanent
reference number
30790
contact
phone
2166001387

job description

Έχεις πάνω από 4 έτη εμπειρία ως τεχνικός ιατρικού εξοπλισμού και στόχος σου είναι να αναλάβεις μια ομάδα ως τεχνικός διευθυντής;  Γνωρίζεις σε βάθος, από  Laser ιατρικής χρήσης, CNC, ρομποτικές μηχανές και ακτινολογικά μηχανήματα, και σου αρέσει να βοηθάς νέους συναδέλφους να μάθουν;

Τότε σίγουρα αυτός ο ρόλος του τεχνικού διευθυντή σε εταιρεία ιατρικού εξοπλισμού, είναι το επόμενο βήμα που θες για την καριέρα σου!

Διάβασε παρακάτω και κάνε την αίτησή σου τώρα για τη θέση τεχνικού διευθυντή σε μια από τις πρωτοπόρες εταιρείες στον τομέα Ιατρικών Laser στην Ελλάδα.

benefits

Για τη θέση του/της τεχνικού διευθυντή προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση

responsibilities

Οι αρμοδιότητες της θέσης του/της τεχνικού διευθυντή περιλαμβάνουν:

  • Διοίκηση εργαζομένων τεχνικού τομέα
  • Εκπαίδευση τεχχνικών του τομέα
  • Εξυπηρέτηση πελατών για τεχνικά θέματα σε top level
  • Συνεργασία με τεχνικούς on the field σε απαιτητικά έργα
  • Ανάπτυξη υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης σε οδοντιάτρους-δερματολόγους-οδοντοτεχνίτες
  • Οργάνωση διοίκηση παραγωγής προϊόντων της εταιρείας

qualifications

Ο ιδανικός/η υποψήφιος/α για τη θέση του/της τεχνικού διευθυντή  θα πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο Τμήματος Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας.
  • Εμπειρία άνω των 4 ετών σε αντίστοιχη θέση Τεχνικής Υποστήριξης Ιατρικών οργάνων ή συναφών συσκευών όπως ακτινολογικά, ρομποτικές μηχανές κοπής μετάλλων, laser, ψυκτικά, γεννήτριες, μηχανές σκαφών, συστημάτων πίεσης αέρα.
  • Εξαιρετικά Αγγλικά με γνώσεις τεχνικής ορολογιάς.
  • Συναίνεση υπογραφής συμφωνητικού εχεμύθειας και μη ανταγωνισμού.

skills

  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ανάληψη πρωτοβουλίας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες παρακίνησης και καθοδηγήσης μιας ομάδας

experience

  • Τουλάχιστον 4 έτη σε ατνίστοιχο αντικείμενο.

educational requirements

  • Bachelor

information

Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η θέση του/της Τεχνικού διευθυντή  σου ταιριάζει, τότε κάνε την αίτησή σου τώρα ή επικοινώνησε μαζί μου για περισσότερες πληροφορίες Ντόρα Τζεβελέκου στο 2166001387.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.  Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.