σύμβουλος πωλήσεων in αθήνα

posted
contact
ilia lymberopoulou, randstad hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αθήνα, attica
sector
sales, marketing & retail
job type
permanent
reference number
14511
contact

job description

'Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και σε ενδιαφέρει ο χώρος του κτιριακού εξοπλισμού;

Θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Sales Representative στον κλάδο των εγκαταστάσεων εσωτερικών χώρων;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

benefits

Η εταιρεία προσφέρει στον Sales Representative τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εκπαίδευση
  • Κάλυψη εξόδων

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του Sales Representative είναι οι παρακάτω:

  • Πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών στην έκθεση
  • Πραγματοποίηση εξωτερικών ραντεβού σε μεγάλους πελάτες
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων

requirements

Τα απαραίτητα προσόντα του Sales Representative είναι τα παρακάτω:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εμπειρία πωλήσεων σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

information

Για περισσότερες πληροφορίες για τη θέση, παρακαλώ επικοινωνήστε με την Ήλια Λυμπεροπούλου στο 210 677 0523.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.