πωλητής καταστήματος in νότια προάστια

posted
contact
eleftheria georgakopoulou, randstad hellas
job type
permanent

job details

posted
location
νότια προάστια, attica
sector
sales, marketing & retail
job type
permanent
reference number
15653
contact

job description

Έχετε εμπειρία σε πωλήσεις καταστήματος;

Θέλετε να αναλάβετε ενεργό ρόλο ως Πωλητής Καταστήματος στην επίτευξη πωλήσεων σε μια από τις πιο δυναμικές και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο της εναλλακτικής διακόσμησης;

Αν απαντήσατε ναι στα προηγούμενα ερωτήματα, τότε σίγουρα θέλουμε να σας γνωρίσουμε!

Για περισσότερες πληροφορίες για αυτή και άλλες θέσεις Πωλήσεων, μπορείς να μιλήσεις απευθείας με τους συμβούλους της Randstad μέσω του recruitment chat μας

κάθε Τετάρτη 16.00 - 18.00

benefits

Η εταιρεία προσφέρει στον Πωλητή Καταστήματος τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του Πωλητή Καταστήματος είναι:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα και τηλεφωνικά με έμφαση στη συμβουλευτική πώληση
  • Χειρισμός πληροφοριακού συστήματος ERP
  • Υπεύθυνος/η για τη συνολικά εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • Καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα
  • Επικοινωνία με το γραφιστικό τμήμα για custom λύσεις, προς εξυπηρέτηση των απαιτήσεων του πελάτη
  • Παροχή ποιοτικού customer service experience

requirements

Τα απαραίτητα προσόντα του Πωλητή Καταστήματος είναι:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους στη λιανική πώληση
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ, ERP συστημάτων απαραίτητες
  • Γνώσεις από το χώρο της διακόσμησης ή ανάλογες σπουδές / πτυχίο θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Υπευθυνότητα, αυτοπεποίθηση και προγραμματισμός
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια
  • Ενθουσιασμός & δημιουργική σκέψη

information

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Πωλητή Καταστήματος, παρακαλώ επικοινωνήστε με την Ελευθερία Γεωργακοπούλου στο 210 677 0523.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.