πωλητής εξοπλισμού κτιρίων in αττική

posted
contact
ilia lymberopoulou, randstad hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αττική, attica
sector
sales, marketing & retail
job type
permanent
reference number
12303
contact

job description

Έχετε εμπειρεία στις Β2Β  πωλήσεις σε σημεία τουρισμού και HORECA;

Θέλετε να κάνετε το επόμενό σας βήμα ως Πωλητής Εξοπλισμού Κτιρίων;

Σας αρέσουν τα ταξίδια και η άμεση επαφή με τον κόσμο;

Αν ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει.

benefits

Η εταιρία προσφέρει στον Πωλητή Εξοπλισμού Κτιρίων τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του Πωλητή Εξοπλισμού Κτιρίων είναι οι παρακάτω:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση πελατών
  • Τεχνική παρουσίαση των προϊόντων της εταιρίας - τεχνολογικός εξοπλισμός κτιρίων και ξενοδοχείων
  • Επισκέψεις σε σημεία τουρισμού και HORECA με σκοπό την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  • Ταξίδια εκτός Αττικής (70%)
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων

requirements

Τα απαραίτητα προσόντα που πρέπει να διαθέτει ο Πωλητής Εξοπλισμού Κτιρίων είναι τα παρακάτω:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Σχετική εμπειρία σε πωλήσεις 1-3 έτη
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Διαθεσιμότητα για συχνά ταξίδια
  • Ευχέρεια στον προφορικό και γραπτό λόγο
  • Δεξιότητες διαπραγμάτευσης
  • Δίπλωμα οδήγησης

information

Ήλια Λυμπεροπούλου
2106770523

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.