πωλητής β2β τεχνολογίας - θεσσαλονίκη

posted
contact
Fay Vasimvosi, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
θεσσαλονίκη, central macedonia
sector
sales, marketing
job type
permanent
reference number
31854
contact
phone
+30 2310414731

job description

Έχεις τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία στις πωλήσεις και συγκεκριμένα στον κλάδο της τεχνολογίας;

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει η αλληλεπίδραση με τους ανθρώπους;

Αν ναι τότε η θέση του Πωλητή Β2Β Τεχνολογίας είναι για εσένα.

Γνωστή εταιρεία στον χώρο της τεχνολογίας ψάχνει να βρεί το επόμενο στέλεχος πωλήσεων που θα εντάξει στο δυναμικό της.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

benefits

Για τη θέση του/της Πωλητής/τρια Β2Β Τεχνολογίας, η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Σύστημα επιβράβευσης βάση αποδοτικότητας
  • Ιδιωτική ασφάλεια
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων καυσίμων
  • Η/Υ και κινητό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση

responsibilities

Οι αρμοδιότητες του/της Πωλητή/τριας Β2Β Τεχνολογίας θα είναι:

  • Διαχείριση και αξιολόγηση υφιστάμενου δικτύου για τη μεγιστοποίηση των αποτελεσμάτων
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και εταιρικού πελατολογίου
  • Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση και διαχείριση ζητημάτων πελατών

qualifications

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Β2Β Τεχνολογίας πρέπει να έχει:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β ή λιανικής στον τομέα της τεχνολογίας
  • Καλή γνώση και χειρισμό Αγγλικής γλώσσας
  • Γνωση Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι.

skills

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στην εξωτερική εργασία
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και πάθος για την επίτευξη στόχων

experience

  • 2 χρόνια τουλάχιστον εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση

information

Αν πιστεύεις ότι το προφίλ σου ταιριάζει για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Β2Β Τεχνολογίας, τότε περιμένουμε την αίτηση σου!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλείς καθημερινά Δευτέρα-Παρασκευή 09:00-17:30 την Φαίη Βασιμβόση στο +30 6940276237 ή στο +30 2310414731.Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.