μηχανικός προμηθειών - μαρούσι

posted
contact
Despina Alexiou, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
μαρούσι, attica
sector
engineering
job type
permanent
reference number
32105
contact
phone
+30 216 6001342

job description

Είσαι Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός και ασχολείσαι με τον τομέα των προμηθειών; Δίνεις προσοχή στη λεπτομέρεια και θέλεις να αποτελέσεις μέρος ενός από τους μεγαλύτερους Ομίλους εταιρειών της χώρας με διεθνή παρουσία;

Η Randstad Hellas, διατηρώντας αποκλειστική συνεργασία με τον Όμιλο Μυτιληναίο, αναζητά των επόμενο Μηχανικό Προμηθείων για τα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα.

Αν αναζητάς το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα, κάνε την αίτηση σου, τώρα!

benefits

Για τη θέση του Μηχανικού Προμηθειών η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

responsibilities

Ως Μηχανικός Προμηθειών, οι αρμοδιότητες σου θα περιλαμβάνουν:

  • Προετοιμασία και παρακολουθήση προϋπολογισμού έργου
  • Προετοιμασία διαγωνισμών
  • Αξιολόγηση προσφορών
  • Διαπραγματεύση με τους προμηθευτές

qualifications

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις ανάγκες της θέσης θα πρέπει να περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Επιθυμητή γνώση γαλλικών ή γερμανικών

skills

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ηγετικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια και πειθαρχία

experience

Προηγούμενη εμπειρία 3-5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση

educational requirements

  • AEI

information

Πιστεύεις ότι η συγκεκριμένη θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Προμηθειώνείναι η ιδανική για την συνέχιση της επαγγελματικής σου καριέρας;

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6940275872 για περισσότερες πληροφορίες και να ζητήσεις την Δέσποινα Αλεξίου. #jobsengineering #jobssupplylogistics

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.