μηχανικός διαχείρισης και ανάπτυξης νέων έργων - αθήνα

posted
contact
Despina Alexiou, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αθήνα, central macedonia
sector
engineering
job type
permanent
reference number
33923
contact
phone
+30 216 6001342

job description

Είσαι Μηχανικός και έχεις εμπειρία σε έργα κλιματισμού και βιομηχανικής ψύξης; Δίνεις προσοχή στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προϋπολογιμών και θέλεις να κάνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες του είδους της; Αν η απάντηση είναι ναι, μην χάνεις χρόνο και διάβασε την αγγελία που ακολουθεί!

benefits

Για τη θέση του Μηχανικού Διαχείρισης και Ανάπτυξης νέων Έργων η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα συνεχούς εξέλιξης
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Αυτοκίνητο, κινητό, λάπτοπ

responsibilities

Ως Μηχανικός Διαχείρισης και Ανάπτυξης νέων Έργων θα έχεις τις εξής αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος σχεδίων HVAC συστημάτων
  • Παρακολούθηση εξέλιξης έργου
  • Επικοινωνία και συντονισμός εξωτερικών συνεργείων
  • Παρακολούθηση των χρηματοροών του έργου
  • Εύρεση και επικοινωνία με προμηθευτές και σύγκριση κοστολογίων
  • Ανάπτυξη νέων έργων
  • Δημιουργία νέων συνεργασιών για ανάπτυξη νέων έργων

qualifications

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις ανάγκες της θέσης του Μηχανικού Διαχείρισης και Ανάπτυξης νέων Έργων πρέπει να διαθέτει τις παρακάτω δεξιότητες:

  • Πτυχίου Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου

skills

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

experience

Απαραίτητη προηγούμενη εργοταξιακή εμπειρία

information

Αν η παραπάνω προοπτική καριέρας ως Μηχανικός Διαχείρισης και Ανάπτυξης νέων Έργων σε ενδιαφέρει, θα χαρούμε πολύ να λάβουμε την αίτησή σου. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο +30 6940275872 και να ζητήσεις την Αλεξίου Δέσποινα. Εναλλακτικά, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο dalexiou@randstad.gr  #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.