εργάτης παραγωγής - κορωπί

posted
contact
Anestis Kalampalikis, Randstad Hellas
job type
temporary

job details

posted
location
κορωπί, attica
sector
engineering, logistics, production & manufacturing
job type
temporary
reference number
31259
contact
phone
+30 6952361070

job description

Διαθέτεις εμπειρία ως εργάτης παραγωγής; Είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες με προσήλωση στην επίτευξη στόχων και την τήρηση χρονοδιαγραμμάτων; Σε χαρακτηρίζει η προσαρμοστικότητα και η διάθεση για εκπαίδευση και περαιτέρω εξέλιξη; Αν η απάντηση είναι ναι τότε, η θέση του Εργάτη Παραγωγής σε μία από τις μεγαλύτερες και πιο εκσυγχρονισμένες βιομηχανίες συσκευασίας με έδρα το Κορωπί είναι για σένα! Παροχή δίμηνων ανανεώσιμων συμβάσεων με προοπτική εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας!

benefits

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Εργάτη Παραγωγής:

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία να εκπαιδευτείς σε μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες συσκευασίας
  • Ευκαιρία εξέλιξης
  • Δυνατότητα μετακίνησης με μεταφορικό μέσο της εταιρείας από Λαύριο για Κορωπί
  • Φιλικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας

responsibilities

Οι κύριες αρμοδιότητες του Εργάτη Παραγωγής είναι οι ακολουθες:

  • Χειρισμός και ρύθμιση μηχανών σε γραμμή παραγωγής
  • Αποτελεσματική και εύρυθμη λειτουργία μηχανών
  • Τήρηση των διαδικασιών παραγωγικής διαδικασίας
  • Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων κατά την παραγωγική διαδικασια
  • Τήρηση των προτύπων και κανόνων υγιεινής και ασφάλειας βάσει της εταιρικής πολιτικής και νομοθεσίας

qualifications

Προκειμένου το προφίλ σου να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης του Εργάτη Παραγωγής χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Απόφοιτος Λυκείου, ΕΠΑΛ, ΙΕΚ ή ΤΕΙ

skills

  • ομαδικό πνεύμα εργασίας και προσαρμοστικότητα
  • όρεξη για εργασία και εκπαίδευση

experience

Προηγούμενη εμπειρία ως Εργάτης Παραγωγής σε βιομηχανικό περιβάλλον επιθυμητή

information

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Εργάτη Παραγωγής ονομάζομαι Καλαμπαλίκης Ανέστης και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6952361070 ή στο akalampalikis@randstad.com για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.