εργάτες/τριες παραγωγής - ξάνθη

posted
contact
Konstantinos Papadopoulos, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
ξάνθη, east macedonia and thrace
sector
engineering
job type
permanent
reference number
34508
contact
phone
+30 2310 414733

job description

Είσαι κάτοικος της ευρύτερης περιοχής της Ξάνθης (ή και των γύρω περιοχών) και θέλεις να εργαστείς σε μεγάλη βιομηχανία με άριστες συνθήκες εργασίας;

Αν ναι, κάνε άμεσα την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε!

benefits

Η εταιρεία παρέχει στους Εργάτες/τριες Παραγωγής τα παρακάτω:

  • Άριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Εκπαίδευση σε σύγχρονα μηχανήματα

responsibilities

Οι Εργάτες/τριες Παραγωγής θα έχουν τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής της βιομηχανίας
  • Διαχείριση και λειτουργία μηχανημάτων
  • Εκπαίδευση και εργασία πάνω σε σύγχρονα μηχανήματα
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της βιομηχανίας

qualifications

Οι Εργάτες/τριες Παραγωγής θα πρέπει να έχουν τα παρακάτω προσόντα:

  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Όρεξη για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα

skills

Όρεξη και διάθεση για εργασία

experience

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί

information

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Εργάτες/τριες Παραγωγής παρακαλώ επικοινωνήστε με τον Κωνσταντίνο Παπαδόπουλο στο 2310414733.  #engineeringobsΠαρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.