διευθυντής/ρια δικτύου - αθήνα

posted
contact
anna ve, randstad hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αθήνα, attica
sector
sales, marketing & retail
job type
permanent
reference number
21946
contact

job description

Έχεις εμπειρία στην αποτελεσματική διαχείριση Δικτύου Συνεργατών;

Θέλεις να εργαστείς ως Διευθυντής/ρια Δικτύου σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο των ταχυμεταφορών;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, μη χάσεις την ευκαιρία να κάνεις την αίτησή σου!

benefits

Η εταιρία προσφέρει στον Διευθυντή/ρια Δικτύου:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κάλυψη εξόδων
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης καριέρας

responsibilities

Τα καθήκοντα του Διευθυντή/ριας Δικτύου είναι:

  • Διαχείριση και υποστήριξη του δικτύου συνεργατών πανελλαδικά
  • Διατήρηση συνεχούς επικοινωνίας με τους πράκτορες με στόχο την επίλυση προβλημάτων
  • Διαχείριση, στοχοθέτηση και παρακολούθηση της συνεργασίας με κάθε πράκτορα
  • Συντονισμός των εσωτερικών τμημάτων της εταιρείας με στόχο την ομαλή λειτουργία του δικτύου
  • Εξασφάλιση της εφαρμογής της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Εκπαίδευση των πρακτόρων στις υπηρεσίες της εταιρείας και σε τεχνικές εξυπηρέτησης πελατών
  • Μελέτη της αγοράς και του ανταγωνισμού και κατάθεση προτάσεων για τη βελτίωση του δικτύου συνεργατών και του περιφερειακού ελέγχου
  • Παρακολούθηση και ανάλυση των εμπορικών αποτελεσμάτων και εξέταση της αγοράς για νέες συνεργασίες
  • Συντονισμός των συνεργατών με σκοπό την επίτευξη του εμπορικού στόχου

requirements

Τα απαραίτητα προσόντα του Διευθυντή/ριας Δικτύου είναι:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή παρεμφερούς κλάδου
  • Εμπειρία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας σε εταιρεία με δίκτυο franchise καταστημάτων και συνεργατών
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδας
  • Διοικητικές δεξιότητες και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Εμπορική και πελατοκεντρική φιλοσοφία
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες

information

Αν θεωρείτε ότι το προφίλ σας ταιριάζει σε αυτή τη θέση του Διευθυντή/ριας Δικτύου, τότε περιμένουμε την αίτησή σας!

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να καλέσετε την Άννα Βε στο 2106770523 #salesjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.