αποθηκάριος - αττική- πειραιάς

posted
contact
Anestis Kalampalikis, Randstad Hellas
job type
permanent

job details

posted
location
αττική- πειραιάς, attica
sector
engineering, logistics, production & manufacturing
job type
permanent
reference number
31392
contact
phone
+30 6952361070

job description

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Αποθηκάριος στην Αποθήκη μεγάλης ελληνικής επιχείρησης; Η εταιρία  δραστηριοποιείται στην αγορά και παραγωγή μέσων ατομικής προστασίας όπως είδη ένδυσης και υπόδησης. Έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς ως Αποθηκάριος σε καθεστώς πλήρους απασχόλησης;

Αν αυτή είναι η ευκαιρία που έψαχνες τότε μην περιμένεις!! Κάνε την αίτησή σου τώρα.

benefits

Για την θεση του Αποθηκάριου η εταιρια προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη στα ανατιθέμενα καθήκοντα
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής

responsibilities

Ως Αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Παραλαβή, αποθήκευση, συλλογή, ποιοτικός έλεγχος και φόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Αξιολόγηση προτεραιότητας παραγγελιών
  • Χρήση σκάνερ παραγγελιών, λογισμικού της αποθήκης και το σύστημα ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

qualifications

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Αποθηκάριου θα πρέπει να διαθέτει:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρου έως μεγάλου μεγέθους συσκευασιών
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία
  • Ικανότητα στον χειρισμό κλάρκ

skills

  • Λεπτομερής και σχολαστικός
  • Ομαδικός και συνεργατικός
  • Προσεκτικός με καθαριότητα και οργάνωση
  • Όρεξη και ενέργεια για δουλεία

experience

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

information

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Αποθηκάριου ονομάζομαι Καλαμπαλίκης Ανέστης και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6952361070 ή στο akalampalikis@randstad.com για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.