Κάνετε αίτηση για την παρακάτω θέση εργασίας:

υπεύθυνος/η παραγωγής

  • Νέος χρήστης
  • Είσοδος

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση εργασίας θα πρέπει να συνδεθείτε με το λογαριασμό σας

Το βιογραφικό σας

  1. Επιλέξτε αρχείο
    Δε διαθέτω βιογραφικό σημείωμα Παρακαλούμε προσθέστε παρακάτω την εργασιακή σας εμπειρία και το ιστορικό της εκπαίδευσής σας.
  1. Ο κωδικός σας θα πρέπει να περιέχει 8 με 12 λατινικούς χαρακτήρες. Ο κωδικός πρέπει να περιέχει τουλάχιστον ένα ψηφίο

Τοποθεσία
ΧΙΟΣ, Βόρειο Αιγαίο
Είδος εργασίας:
Μόνιμη
Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τρίτη, 5 Ιανουαρίου 2021
Κωδικός της θέσης εργασίας:
24934

Διαθέτεις εμπειρία στην παραγωγή σε βιομηχανία τροφίμων και θα ήθελες να εργαστείς ως Υπεύθυνος/η Παραγωγής σε μία από τις πιο καινοτόμες ελληνικές επιχειρήσεις που εδρεύει στη Χίο ;

Εάν είσαι ικανός/ή να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες, με συνδυαστική σκέψη και ομαδικό πνεύμα τότε έχουμε την ιδανική θέση για εσένα.

Η Randstad, για λογαριασμό της Mediterra- Mastiha Shop, αναζητά το επόμενο στέλεχος.

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

παροχές

Η εταιρία για τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο μισθολογικών αποδοχών
  • Βοήθεια στην κάληψη εξόδων διαμονής
  • Εταιρικό Κινητό
  • Ιδιωτική Ασφάλεια
  • Σταθερό, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Επαγγελματική ανέλιξη μέσα στον οργανισμό σύμφωνα με τις φιλοδοξίες σου

αρμοδιότητες

Τα καθήκοντά σου ως Υπεύθυνος/η Παραγωγής θα περιλαμβάνουν:

  • Διασφάλιση της ομαλής ροής της παραγωγής
  • Βελτιστοποίηση διαδικασιών παραγωγής
  • Προγραμματισμός παραγωγής
  • Εκπαίδευση & επίβλεψη προσωπικού
  • Συμβολή στον προγραμματισμό της συντήρησης του μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους της παραγωγής
  • Επίβλεψη του πλάνου συντήρησης

προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα για τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής είναι:

  • Πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ (Χημικού, Χημικού Μηχανικού, Τεχνολόγου Τροφίμων κλπ)
  • Τουλάχιστον 2-3 χρόνια εμπειρία στον τομέα της παραγωγής
  • Απαραίτητη εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και προσαρμοστικότητα
  • Ευελιξία και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα μετεγκατάστασης στην Χίο

Αν ενδιαφέρεσαι για την θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής κάνε την αίτησή σου τώρα. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να τηλεφωνήσεις στο 2106770523, και να ζητήσεις την Βάσια Μαυροκέφαλου.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.