υποστηρικτικός υπάλληλος εξυπηρέτησης - κέντρο αττικής

Επικοινωνία
Ευτερπη Μαρια Παλαμουτση, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
κέντρο αττικής, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
34518
Τηλέφωνο
+30 6940891520

περιγραφή εργασίας

Είσαι οργανωτικός/ή και ενδιαφέρεσαι να εργαστείς  σε έναν από τους μεγαλύτερους ασφαλιστικούς ομίλους; Αν διαθέτεις άριστες δεξιότητες στον συντονισμό εργασιών και στην εξυπηρέτηση πελατών, κάνε την αίτησή σου τώρα για τον/την Υποστηρικτικό Υπάλληλο Εξυπηρέτησης.

παροχές

 Ο πελάτης μας προσφέρει για τον/την Υποστηρικτικό Υπαλλήλο Εξυπηρέτησης:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων
  • Συνεχή εκπαιδευτική στήριξη
  • Προοπτικές ανάπτυξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • Σταθερό πρόραμμα 8ωρης πενθήμερη εργασίας

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Υποστηρικτικού Υπαλλήλου  Εξυπηρέτησης περιλαμβάνουν:

  • Ορθή και λεπτομερής καταχώρηση δεδομένων των απαραίτητων εγγράφων
  • Συγκέντρωση δικαιολογητικών και αποστολή εγγράφων
  • Οργάνωση της διαδικασίας και αρχειοθέτηση των εγγράφων που θα ψηφιοποιηθούν
  • Επικοινωνία με πελάτες και το τμήμα έκδοσης συμβολαίων

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης τουΥποστηρικτικού Υπαλλήλου Εξυπηρέτησης, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Aπόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ,με ειδίκευση σε Διοίκηση ή Ασφαλιστικά/Χρηματοοικονομικά
  • Γνώση ασφαλιστικών πολιτικών,θα εκτιμηθεί
  • Άριστη χρήση Excel,Microsoft Word/Powerpoint
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

δεξιότητες

  • Δεξιότητες συντονισμού έργων
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Οργανωτική διαχείριση του όγκου και κατάλληλη διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστες ικανότητες συνεργασίας

εμπειρία

  • Eπαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση,θα εκτιμηθεί

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Υποστηρικτικού Υπαλλήλου  Εξυπηρέτησης,μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες εφόσον έχεις κάνει την αίτηση σου, κάλεσε στο +306940891520  και ζήτησε την ζητήσετε την Ευτέρπη Παλαμουτσή  ή μέσω email στο epalamoutsi@randstad.gr.

#clientservicesgr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Please note that for transparency and equity reasons, only those applications made online via our site will be assessed. After the screening of all the CVs received, we will only contact the candidates who meet the requirements of the job to arrange an interview. ​ All applications are considered strictly confidential.