υποστηρικτικός υπάλληλος ασφαλιστικής in αθήνα

Επικοινωνία
panagiota margariti, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
άλλο
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
13587
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Θα σας ενδιέφερε να εργαστείτε ως Υποστηρικτικός Υπάλληλος Ασφαλιστικής στο τμήμα διαχείρισης Ζημιών; Θέλετε να ξεκινήσετε ή να εμπλουτίσετε την επαγγελματική σας πορεία μέσα σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον; Αν διαθέτετε άριστες δεξιότητες στον συντονισμό εργασιών και στην επικοινωνία, τότε είναι ευκαιρία να κάνετε την αίτηση σας και να εργαστείτε ως Υποστηρικτικός Υπάλληλος Ασφαλιστικής σε μεγάλη πολυεθνική εταιρία.

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης Υποστηρικτικός Υπάλληλος Ασφαλιστικής είναι:

  • επικοινωνία με εταιρικούς πελάτες και συνεργάτες για την παροχή πληροφοριών μέσω τηλεφώνου και αλληλογραφίας
  • περισυλλογή και καταχώρηση απαραίτητων εγγράφων για την προώθηση των αιτημάτων
  • επεξεργασία αιτημάτων ασφάλισης και παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσής τους
  • διαχείριση τιμολογίων και αποδείξεων
  • ηλεκτρονική αρχειοθέτηση και ψηφιοποίηση εγγράφων

προσόντα

Για τη θέση Υποστηρικτικός Υπάλληλος Ασφαλιστικής είναι απαραίτητα τα παρακάτω προσόντα:

  • Τουλάχιστον 6 μήνες προϋπηρεσία σε θέσεις εξυπηρέτησης πελατών/υπάλληλος γραφείου/γραμματειακής υποστήριξης
  • πολύ καλή γνώση και χρήση MS Office
  • πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • αναλυτική σκέψη
  • κριτική ικανότητα
  • συντονισμός έργων και δεξιότητα στην επικοινωνία
  • γνώση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας θα συνεκτιμηθεί

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και μπορείτε να ζητήσετε την Πάττυ Μαργαρίτη

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.