υπεύθυνος τηλεφωνικής εξυπηρέτησης - μαρούσι

Επικοινωνία
apostolos koukoulidis, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
μαρούσι, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
20202

Περιγραφή εργασίας

Είσαι αρκετά επικοινωνιακός και έμπειρος στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση για να εργαστείς ως Υπεύθυνος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης για πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών ειδών; Έχεις ισχυρές οργανωτικές και διεκπαιρεωτικές δεξιότητες;

Αν η απάντηση σε όλα τα παραπάνω είναι ναι και επιθυμείς να ξεκινήσεις τώρα ως Υπεύθυνος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης σε μία από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρείες ηλεκτρικών ειδών,κάνε αίτηση και άρπαξε την ευκαιρία.

παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για την θέση του Υπεύθυνου Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης  τα εξής:

  • Ένταξη σε ομάδα αναγνωρισμένης πολυεθνικής εταιρείας
  • Γνωριμία με το πελατολόγιο αλλά και με τις δραστηριότητες της εταιρείας από την πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτική εξέλιξης

αρμοδιότητες

Ως Υπεύθυνος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης, οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι:

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση του κέντρου επικοινωνίας μέσω email και τηλεφώνου
  • Παραχώρηση διαθέσιμων πληροφοριών για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών
  • Ενημέρωση πελατών για τα νέα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης αιτημάτων των πελατών
  • Καταχώρηση δεδομένων και στοιχείων νέων και υπαρχόντων πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων με επαγγελματισμό και ευγένεια
  • Διατήρηση ισχυρών επαγγελματικών σχέσεων με τους πελάτες και τους συνεργάτες

προσόντα

Για την θέση του Υπεύθυνου Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης χρειάζονται οι ακόλουθες δεξιότητες:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε τηλεφωνικό κέντρο απαραίτητη
  • Γνώση SAP/ MS Office
  • Καλή προφορική και γραπτή επικοινωνία στα Αγγλικά
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Υπεύθυνου Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης , μπορείς να κάνεις την αίτηση σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε  στο +30 216 6001333 και μπορείς να ζητήσεις τον Κουκουλίδη Απόστολο

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.