υπεύθυνος εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων - ασπρόπυργος

Επικοινωνία
apostolos koukoulidis, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Μισθός
€ 1,000 μηνιαίως

Τοποθεσία
ασπρόπυργος, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Μισθός
Κωδικός θέσης εργασίας:
18919

Περιγραφή εργασίας

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας πολύ δυναμικά αναπτυσσόμενης νεοιδρυθείσας εταιρείας εισαγωγής και διανομής αλκοολούχων ποτών ως υπεύθυνος εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων; Θεωρείς τον εαυτό σου αρκετά ενθουσιώδη,επικοινωνιακό με διάθεση στην προώθηση υπηρεσιών για να είσαι ο επόμενος υπεύθυνος εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων σε εισαγωγική εταιρεία διανομής προϊόντων;

Εάν η απάντηση σε όλα τα παραπάνω είναι ναι, κάνε την αίτηση σου τώρα και άρπαξε την ευκαιρία να εργαστείς ως υπεύθυνος εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων σε εταιρεία εισαγωγής και διανομής προϊόντων.

παροχές

Η θέση του υπεύθυνου εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων προσφέρει:

  • Σταθερό και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Μόνιμη σύμβαση εργασίας με ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες σου ως υπεύθυνος εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων είναι οι εξής:

  • Εφαρμογή και διαχείριση όλων των φάσεων πώλησης από την αναζήτηση εώς την στενή επικοινωνία με τον πελάτη.
  • Σχεδίαση νέων προσφορών και επικοινωνία τους στο υπάρχων πελατολόγιο μέσω της εταιρικής βάσης δεδομένων με απαραιτητο follow up στην συνέχεια.
  • Δημιουργία νέων διαφημίσεων,εκστρατειών μάρκετινγκ και επικοινωνία τους μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Κατανόηση προδιαγραφών των προϊόντων, των πακέτων πωλήσεων και των δομών αξιολόγησης στο πλαίσιο του ανταγωνισμού
  • Υποβολή όλων των απαραίτητων πληροφοριών στο σύστημα CRM της εταιρείας με έγκαιρο και ακριβή τρόπο

προσόντα

Για τη θέση του υπεύθυνου εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων χρειάζεσαι τις ακόλουθες δεξιότητες:

  • 1-2 χρόνια εμπειρίας στην εξυπηρέτηση πελατών και τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Καλή γνώση αγγλικών - λεκτική και γραπτή
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ενθουσιασμός και πάθος για τις πωλήσεις
  • Ισχυρή επαγγελματική τηλεφωνική επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση

Αν σε ενδιαφέρει η θέση του υπεύθυνου εξυπηρέτησης γραφείου πωλήσεων κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε στο +30 2106770523 και μπορείς να ζητήσεις τον Απόστολο Κουκουλίδη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.