υπεύθυνος διαχείρισης συμβολαίων in αθήνα

Επικοινωνία
panagiota margariti, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
υποστηρικτικές & γραμματειακές θέσεις
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
15718
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτεις εμπειρία στην διαχείριση συμβολαίων και επιθυμείς να εργαστείς ως Υπεύθυνος Διαχείρισης Συμβολαίων σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες real estate στην Ελληνική αγορά; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες και διαθέτεις προσήλωση στην λεπτομέρεια, τότε η θέση του Υπεύθυνου Διαχείρισης Συμβολαίων είναι η κατάλληλη για εσένα. Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

παροχές

Η θέση του Υπεύθυνου Διαχείρισης Συμβολαίων προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές Εξέλιξης
  • Συνεχής Εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Υπεύθυνου Διαχείρισης Συμβολαίων είναι:

  • Μέριμνα για την τεχνική και νομική διαχειρίση συμβολαίων ακινήτων
  • Μέριμνα για τη δημιουργία φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου ακινήτων (συλλογή εγγράφων και καταχώρηση στοιχείων)
  • Έλεγχος συμβολαίων και παρεμβάσεις, όπου χρειάζονται
  • Ταυτοποίηση συμβολαίων ακινήτων

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Υπεύθυνου Διαχείρισης Συμβολαίωνχρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Κάτοχος τίτλου σπουδών τριτοβάθμιας εκπαίδευσης, νομικής κατεύθυνσης
  • Απασχόληση τουλάχιστον 2 ετών σε Συμβολαιογραφείο, απαραίτητη
  • Ικανοποιητική γνώση της αγοράς ακινήτων
  • Κατανόηση αρχιτεκτονικών σχεδίων, επιθυμητή
  • Εμπειρία στη γραφή Συμβολαίων και Τέλους Ακίνητης Περιουσίας
  • Εμπειρία και γνώσεις σε θέματα πολεοδομικών νόμων, επιθυμητή
  • Άριστη γνώση γραπτού και προφορικού λόγου στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Οργανωτικές δεξιότητες και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα στην επίτευξη στόχων και στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Συνέπεια και αξιοπιστία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα να ακολουθεί κανόνες και κανονισμούς

Αν ενδιαφέρεσαι για την συγκεκριμένη θέση εργασίας μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε στο +30 2106770523 και ζήτησε την Πάττυ Μαργαριτη

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.