υπεύθυνος αποθήκης/ logistics in άγιος στέφανος

Επικοινωνία
dimitra zoga, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
άγιος στέφανος, αττική
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
12159
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτεις εμπειρία ως Υπεύθυνος Αποθήκης στον χώρο των Logistics;

Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες και με προσήλωση στην επίτευξη στόχων, τότε, ίσως, η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι για εσένα.

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Υπεύθυνο Αποθήκης/Logistics:

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Υπεύθυνου Αποθήκης/Logistics είναι:

  • Επίβλεψη των δραστηριοτήτων στην Αποθήκη
  • Έλεγχος παραλαβής πρώτων υλών
  • Συντονισμός των παραγγελιών των πρώτων υλών (ημερομηνίες και τρόπος παραγγελίας)
  • Απογραφή στην Αποθήκη πρώτων υλών και έτοιμων προϊόντων
  • Οργάνωση αποστολών των προϊόντων σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Προγραμματισμός των αποστολών με τον Product Manager
  • Δυνατότητα εργασίας 1 ΣΚ/μήνα

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Υπεύθυνου Αποθήκης/Logistics, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Επιθυμητή εμπειρία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση H/Y (Outlook, Excel, Word)
  • Ικανότητες συνεργασίας, επικοινωνίας, εργασίας υπό πίεση

Είμαι η  Δήμητρα Ζώγα και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.