υπάλληλος ψηφιοποίησης δεδομένων - άγιος στέφανος

Επικοινωνία
maria stavraki, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
άγιος στέφανος, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
22754

Περιγραφή εργασίας

Θέλεις να εργαστείς στον τραπεζικό-οικονομικό κλάδο σε θέση υπαλλήλου ψηφιοποίησης δεδομένων; Διαθέτεις σχετικά εμπειρία στον τραπεζικό κλάδο σε ρόλους οργάνωσης και διαχείρισης δεδομένων τραπεζικών και οικονομικών στοιχείων και είσαι άμεσα διαθέσιμος/η για εργασία;  Αν έχεις ικανότητες συντονισμού εργασιών και επεξεργασίας δεδομένων κάνε την αίτησή σου τώρα για τον/την υπάλληλο ψηφιοποίησης δεδομένων με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

παροχές

Η συνεργασία μας με την τράπεζα σου δίνει την ευκαιρία ως υπάλληλος ψηφιοποίησης δεδομένων να:

  • ξεκινήσεις ή να εμπλουτίσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε εάν οργανωμένο ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • μπεις στον τομέα των ακαδημαΪκών σου σπουδών και να κερδίσεις εμπειρία μέσα σε αυτόν
  • συνεργαστείς με έμπειρα τραπεζικά στελέχη που θα σε εκπαιδεύσουν και θα καθοδηγήσουν κατάλληλα

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης υπάλληλος ψηφιοποίησης δεδομένων περιλαμβάνουν:

  • έλεγχος πληροφοριών σε αναφορές τραπεζικού περιεχομένου βεβαιώνοντας την ορθότητά τους
  • ηλεκτρονική καταχώρηση δεδομένων με προσοχή και λεπτομέρεια
  • οργάνωση και ψηφιοποίηση τραπεζικών εγγράφων και φακέλων

προσόντα

Για την θέση υπάλληλος ψηφιοποίησης δεδομένων, χρειάζεται να διαθέτετε:

  • να διαθέτεις πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ στον ευρύτερο τομέα της διοίκησης επιχειρήσεων ή οικονομικών
  • πολύ καλή γνώση Excel και άριστη χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων
  • σχετική επαγγελματική εμπειρία στον τραπεζικό κλάδο θα εκτιμηθεί
  • δεξιότητες συντονισμού έργων, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • οργανωτικές δυνατότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • άψογη διαχείριση χρόνου και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • δικό σας όχημα μετακίνησης για την προσέλευση στα γραφεία του πελάτη μας

Αν θέλεις να μπεις στον τραπεζικό κλάδο ως υπάλληλος ψηφιοποίησης δεδομένων τότε κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά για την θέση τηλεφώνησε στο +30 2106770523 ή στείλε email στο clientservices@randstad.gr #customerservicegr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.