υπάλληλος λιανικής πώλησης - αεροδρομιο

Επικοινωνία
georgia skreka, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αεροδρομιο, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
27859

Περιγραφή εργασίας

Ανυπομονείς να ξεκινήσεις την εργασία σου σε ένα ευχάριστο περιβάλλον μεγάλης εταιρία καταστημάτων ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης; Θεωρείς πως έχεις φιλοδοξία, διαθέτεις όρεξη και δυναμισμό; Αγαπάς την μόδα και σου δεν σου ξεφεύγει καμία νέα τάση; Αν η απάντηση σε όλα τα παραπάνω είναι θετική, τότε κάνε αίτηση για να ενταχθείς σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες ελληνικές εταιρείες ένδυσης στην Αθήνα στα νότια αλλά και στα βόρεια προάστια ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης!

"Μην ξεχνάς, οι client services recruiters της Randstad σε προσκαλούν να συμμετάσχεις στο online chat event που πραγματοποιείται κάθε Πέμπτη από τις 16:00μμ έως τις 17:00μμ. για όλες τις θέσεις εργασίας μας. Κάνε την εγγραφή σου ΕΔΩ!"

παροχές

Η εταιρεία για τη θέση του/της Υπαλλήλου Λιανικής Πώλησης προσφέρει:

  • εύκολη διαδικασία αξιολόγησης και άμεση online πρόσληψη
  • προοπτική μόνιμης εργασιακής απασχόλησης
  • ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • δυνατότητα να εργαστείς σε ένα ομαδικό εργασιακό περιβάλλον
  • bonus επιτευξιμότητας ομαδικών στόχων

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • προώθηση και ορθή παρουσίαση προϊόντων
  • τακτοποίηση και επίβλεψη του καταστήματος
  • παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους

προσόντα

Για την θέση του/της Υπαλλήλου Λιανικής Πώλησης χρειάζεσαι τα παρακάτω χαρακτηριστικά: