υπάλληλος καταχώρησης δεδομένων/ψηφιοποίησης in αυλώνα

Επικοινωνία
maria stavraki, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αυλώνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
10249
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Θα ήθελες να απασχοληθείς σε μία αναγνωρισμένη πολυεθνική εταιρεία στην Αυλώνα ως Υπάλληλος Καταχώρησης Δεδομένων / Ψηφιοποίησης; Διαθέτεις καλή σχέση με τους υπολογιστές & την τεχνολογία; Δίνεις σημασία στη λεπτομέρεια;  Νιώθεις άνετα με την χρήση του excel και την καταχώρηση δεδομένων; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε αυτή η θέση είναι για σένα!

παροχές

 H εταιρεία προσφέρει στον Υπάλληλο Καταχώρησης Δεδομένων / Ψηφιοποίησης:

  • Πακέτο αποδοχών με σταθερές μηνιαίες απολαβές
  • Ευχάριστο περιβάλλον συνεργασίας

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος Καταχώρησης Δεδομένων / Ψηφιοποίησης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Καταχώρηση δεδομένων & επεξεργασία πληροφοριών
  • Οργάνωση της διαδικασίας και προετοιμασία των εγγράφων που θα ψηφιοποιηθούν
  • Τήρηση των προβλεπόμενων χρόνων υλοποίησης
  • Εξασφάλιση σωστής ροής πληροφοριών και εγγράφων μεταξύ των τμημάτων

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Υπαλλήλου Καταχώρησης Δεδομένων / Ψηφιοποίησης, χρειάζεται:

  • Εξαιρετική χρήση MS Office & ιδιαίτερα Excel
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικότητα
  • Κάτοχος αυτοκινήτου (λόγω απόστασης)

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Υπαλλήλου Καταχώρησης Δεδομένων / Ψηφιοποίησης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και μπορείς να ζητήσεις τη Μαρία Σταυράκη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.