υπάλληλος εργοστασίου παραγωγής - οινόφυτα

Επικοινωνία
Λυδία Σταμάτη, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
οινόφυτα, στερεά ελλάδα
Κλάδος
εφοδιαστική αλυσίδα
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
33870
Τηλέφωνο
+30 2106770523

περιγραφή εργασίας

Πολύ μεγάλη Ελληνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στις πρώτες ύλες για απορρυπαντικά,με πολυετή παρουσία απο το 1974 αναζητά Υπαλλήλους Εργοστασίου Παραγωγής στα Οινόφυτα.

Σου αρέσει να ελέγχεις την ποιότητα των πρώτων υλών, να επιβλέπεις την ομαλή λειτουργία της παραγωγικής διαδικασίας και να ανιχνεύεις πιθανές βλάβες;

Τότε η θέση του Υπαλλήλου Εργοστασίου Παραγωγής είναι για σένα, κάνε την αίτηση σου ΤΩΡΑ!

παροχές

Η εταιρεία παρέχει στον Υπάλληλο Εργοστασίου Παραγωγής:

  • Μόνιμη συνεργασία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

αρμοδιότητες

O Υπάλληλος Εργοστασίου Παραγωγής είναι υπέυθυνος να:

  • Εκτελεί ομαλά το πρόγραμμα παραγωγής σύμφωνα με τις διαδικασίες παραγωγής και τις προδιαγραφές ποιότητας
  • Χειρίζεται ηλεκτρονικά συστήματα ελέγχου της μονάδας
  • Διεξάγει ελέγχους ποιότητας σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας
  • Προλαμβάνει και  ανιχνεύει πιθανές βλάβες στον εξοπλισμό της μονάδας
  • Συμμετέχει στην διαδικασία συνεχούς βελτιστοποίησης της παραγωγικής διαδικασίας
  • Ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

προσόντα

Ο Υπάλληλος Εργοστασίου Παραγωγης θα πρέπει να κατέχει:

  • Τίτλο σπουδών ΙΕΚ/ΠΑΛ τεχνικής κατεύθυνσης
  • Βασική γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Υπολογιστών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

δεξιότητες

  • Ευγένεια
  • Ευελιξία
  • Ομαδικό πνεύμα

εμπειρία

  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα

Ονομάζομαι Λυδία Σταμάτη Εάν έχεις κάποια απορία σχετικά με την θέση του Υπαλλήλου Εργοστασίου Παραγωγής, μπορείς να με καλέσεις στο +30 6946332918

#Jobsengineering #bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.