υπάλληλος ενημέρωσης οφειλών - άγιος δημήτριος

Επικοινωνία
Ιωάννα Ζυγογιάννη, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
άγιος δημήτριος, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
33405
Τηλέφωνο
+30 6940271795

περιγραφή εργασίας

Διαθέτε εμπειρία ως Υπάλληλος Ενημέρωσης Οφειλών; Έχετε αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες ωστε να εργαστείτε ως Υπάλληλος Ενημέρωσης Οφειλών σε μία απο τις πιο αναγνωρισμένες εταιρίες εξαγοράς χαρτοφυλακίου;

Αν η απάντηση σας σε όλα τα παραπάνω είναι θετική, τότε είστε το κατάλληλο άτομο για την θέση του/της Υπαλλήλου Ενημέρωσης Οφειλών. Κάντε την αίτηση σας τώρα!

παροχές

Η εταιρεία για τη θέση του/της Υπαλλήλου Ενημέρωσης Οφειλών προσφέρει:

  • Συνεργασία με ένα από τα πιο αναγνωρισμένες εταιρίες του χώρου.
  • Εκπαίδευση σε τεχνικές διαχείρισης οφειλετών
  • Σταθερές μισθολογικές απολαβές με ανταγωνιστικά bonus scheme
  • Ευκαιρία εργασίας απο το σπίτι

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος Ενημέρωσης Οφειλών οι κύριες αρμοδιότητές σας θα είναι:

  • Ενημέρωση για τις ληξιπρόθεσμες οφειλές και διαχείριση τους
  • Καταχώρηση δεδομένων και πληροφοριών σε σύγχρονα τεχνολογικά συστήματα
  • Εξυπηρέτηση και κατανόηση του πελάτη χτίζοντας μία άριστη σχέση μαζί του εξ 'αρχής

προσόντα

Για τη θέση του/της Υπαλλήλου Ενημέρωσης Οφειλών είναι απαραίτητα τα παρακάτω προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Εξοικείωση με τεχνολογικά συστήματα και πλατφόρμες

δεξιότητες

  • ανθρωποκεντρική και ευγενική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • ευέλικτο και διαπραγματευτικό τρόπο διαχείρισης των αιτημάτων
  • αφοσίωση και προσοχή κατά την διάρκεια τηλεφωνικής επικοινωνίας

εμπειρία

  • Εργασιακή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ρυθμίσεων είναι επιθυμητή

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση του/της υπαλλήλου ενημέρωσης οφειλών μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες εφόσον έχετε κάνετε την αίτηση σας, κάλεσε στο +30 +30 216 6001344 και ζήτησε την Ιωάννα Ζυγογιάννη

#clientservicesgr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.