υπάλληλος διερεύνησης στοιχείων - αθήνα

Επικοινωνία
ioanna zygogianni, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
21095

Περιγραφή εργασίας

Έχεις γνώσεις στον τραπεζικό τομέα και θες να επεκταθείς σε αυτόν ως Υπάλληλος Διερεύνησης Στοιχείων; Είσαι οργανωτικός με επιμονή στην λεπτομέρεια; Θέλεις να γίνεις μέλος μεγάλης πολυεθνικής εταιρία ως Υπάλληλος Διερεύνησης Στοιχείων; Μην χάσεις την ευκαιρία να κάνεις την αίτηση σου!

παροχές

Ο εταιρία προσφέρει για τον Υπάλληλο Διερεύνησης Στοιχείων:

  • ανταγωνιστικές μισθολογικές αποδοχές
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • ευκαιρίες για μάθηση και επαγγελματική εξέλιξη

αρμοδιότητες

Ένας Υπάλληλος Διερεύνησης Στοιχείων έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • αναζήτηση στοιχείων οφειλετων
  • καταχώρηση δεδομένων στο σύστημα της εταιρίας και διασταύρωση αυτών
  • τηλεφωνική επικοινωνία με άλλα τμήματα της εταιρίας αλλά και με τους οφειλέτες
  • συγκέντρωση απαραίτητων δικαιολογητικών εγγράφων για ρυθμίσεις οφειλών

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Υπαλλήλου Διερεύνησης Στοιχείων, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • γνώση της Τραπεζική ή Οικονομικής επιστήμης, επιθυμητή
  • άριστη χρήση MS Office
  • άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή
  • κριτική ικανότητα & αναλυτική σκέψη
  • δεξιότητες συντονισμού έργων, ευελιξία & προσαρμοστικότητα

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Υπαλλήλου Διερεύνησης Στοιχείων μπορείς να κάνεις την αίτησή σου.

Για πληροφορίες κάλεσε στο +30 2106770523 και ζήτησε την Ζυγογιάννη Ιωάννα

#clientservicesgr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.