υπάλληλος διαχείρισης στόλου - αθηνα

Επικοινωνία
apostolos koukoulidis, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αθηνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
22575

Περιγραφή εργασίας

Απολαμβάνεις την οδήγηση και έχεις προϋπηρεσία πάνω στην διαχείριση στόλου; Θεωρείς τον εαυτό σου αρκετά επικοινωνιακό, υπεύθυνο και διαθετεις πελατοκεντρική προσέγγιση; Επιθυμείς να γίνεις μέλος πολυεθνικής εταιρείας που εξειδικεύεται στην μίσθωση αυτοκινήτων και στην διαχείριση εταιρικού στόλου στην Ελλάδα ως Υπάλληλος Διαχείρισης Στόλου;Αν η απάντηση σου σε όλα τα παραπάνω είναι ναι,τότε μην χάσεις την ευκαιρία και κάνε αίτηση τώρα ως Υπάλληλος Διαχείρισης Στόλου.

παροχές

Η πολυεθνική εταιρεία για την θέση του/της Υπαλλήλου Διαχείρισης Στόλου προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ένταξη σε ομάδα αναγνωρισμένης πολυεθνικής εταιρείας και άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Γνωριμία του πελατολογίου αλλά και των δραστηριοτήτων της εταιρείας από την πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης

αρμοδιότητες

Τα καθημερινά καθήκοντα σου ως Υπάλληλος Διαχειρισης Στόλου θα είναι:

  • Παραλαβή και παράδοση αυτοκινήτων της εταιρείας από/σε πελάτες
  • Ενημέρωση του εταιρικού συστήματος με όλα τα χρήσιμα δεδομένα
  • Διατήρηση του στόλου σε καλή κατάσταση
  • Παροχή εξυπηρέτησης υψηλού επιπέδου
  • Διατήρηση ισχυρών επαγγελματικών σχέσεων με τους πελάτες και τους συνεργάτες
  • Διαχείριση παραπόνων με επαγγελματισμό και ευγένεια

προσόντα

Ως Υπάλληλος Διαχείρισης Στόλου, τα προσόντα που χρειάζεσαι είναι τα εξής:

  • Δίπλωμα οδήγησης (Β Κατηγορίας και πάνω)
  • Προϋπηρεσία ως οδηγός θα εκτιμηθεί
  • Γνώσεις πάνω στο αυτοκίνητο (τεχνικές και λειτουργικές) θα εκτιμηθούν
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση και χρήση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Η/Υ

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Υπαλλήλου Διαχείρισης Στόλου ,κάνε την αίτησή σου τώρα.

Για πληροφορίες τηλεφωνήσε στο +30 6940891520 και ζητησε τον Κουκουλίδη Απόστολο.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.