υπάλληλοι καταστήματος σούπερ μάρκετ - αττική

Επικοινωνία
erato liarou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
21401

Περιγραφή εργασίας

Είσαι νέος/α και έχεις όρεξη για δουλειά; Έχεις εμπειρία ως υπάλληλος καταστήματος και θέλεις να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα ευχάριστο πολυεθνικό περιβάλλον; Τότε έχουμε την δουλειά που σου ταιριάζει!

παροχές

Για τη θέση του Υπαλλήλου Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές μισθολογικές αποδοχές
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας πλήρους ή μερικής απασχόλησης
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας και τήρηση προτύπων ασφάλειας και υγιεινής
  • Ευκαιρία ένταξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον.

αρμοδιότητες

Ως Υπάλληλος καταστήματος Σούπερ Μάρκετ κάποιες από τις κύριες αρμοδιότητες σου είναι:

  • εξυπηρέτηση πελατών
  • αναπλήρωση προϊόντων στα ράφια
  • φροντίδα για την παρουσίαση των προϊόντων σύμφωνα με τις οδηγίες του υπεύθυνου
  • υποστήριξη συναδέλφων
  • προετοιμασία και έλεγχος παραγγελιών
  • βοηθητικές εργασίες εντός και εκτός της αποθήκης.

προσόντα

Οι ιδανικοί υποψήφιοι για τη θέση Υπαλλήλου Καταστήματος Σούπερ Μάρκετ θα διαθέτουν τα εξής:

  • απολυτήριο Λυκείου
  • ευγένεια και διάθεση για εξυπηρέτηση
  • δυνατότητα εργασίας με βάρδιες.

Αν σε ενδιαφέρει η θέση του Υπαλλήλου καταστήματος Σούπερ Μάρκετ κάνε την αίτησή σου τώρα!

Μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ερατώ Λιάρου για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.