τεχνικός ιατρικού εξοπλισμού - παλλήνη

Επικοινωνία
Ντόρα Τζεβελέκου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
παλλήνη, αττική
Κλάδος
επιστήμες υγείας
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
30790
Τηλέφωνο
2166001387

περιγραφή εργασίας

Έχεις εμπειρία σε Laser ιατρικής χρήσης, CNC, ρομποτικές μηχανές και ακτινολογικά μηχανήματα ως τεχνικός ιατρικού εξοπλισμού και τουλάχιστον 4 έτη εμπειρίας ως τεχνικός ιατρικού εξοπλισμού;

Διάβασε παρακάτω και κάνε την αίτησή σου τώρα για τη θέση τεχνικού ιατρικού εξοπλισμού σε μια από τις πρωτοπόρες εταιρείες στον τομέα Ιατρικών Laser στην Ελλάδα.

παροχές

Για τη θέση του/της τεχνικού ιατρικών μηχανημάτων προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχής εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες της θέσης του/της τεχνικού ιατρικού εξοπλισμού περιλαμβάνουν:

  • Επισκευές, εγκαταστάσεις, ακτινολογικών, ρομποτικών μηχανών κοπής CNC, Lasers ιατρικής χρήσης.
  • 12ωρη τηλεφωνική υποστήριξη.
  • Επικοινωνία με κατασκευαστές για τεχνική υποστήριξη.
  • Επικοινωνία με συνεργάτες τεχνικούς για τη τεχνική υποστήριξη βλαβών σε αυτές τις συσκευές.

προσόντα

Ο ιδανικός/η υποψήφιος/α για τη θέση του/της τεχνικού ιατρικού εξοπλισμού θα πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο Τμήματος Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας.
  • Εμπειρία άνω των 4 ετών σε αντίστοιχη θέση Τεχνικής Υποστήριξης Ιατρικών οργάνων ή συναφών συσκευών όπως ακτινολογικά, ρομποτικές μηχανές κοπής μετάλλων, laser, ψυκτικά, γεννήτριες, μηχανές σκαφών, συστημάτων πίεσης αέρα.
  • Εξαιρετικά Αγγλικά με γνώσεις τεχνικής ορολογιάς.
  • Συναίνεση υπογραφής συμφωνητικού εχεμύθειας και μη ανταγωνισμού.

δεξιότητες

  • Ευχέρεια στην επίλυση προβλημάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ανάληψη πρωτοβουλίας
  • Ομαδικό πνεύμα

εμπειρία

  • Τουλάχιστον 4 έτη σε ατνίστοιχο αντικείμενο.

απαιτούμενη εκπαίδευση

  • Bachelor

Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η θέση του/της Τεχνικού Ιατρικού εξοπλισμού σου ταιριάζει, τότε κάνε την αίτησή σου τώρα ή επικοινώνησε μαζί μου για περισσότερες πληροφορίες Ντόρα Τζεβελέκου στο 2166001387.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.  Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.