τεχνικός ανελκυστήρων - νέο ψυχικό

Επικοινωνία
panos zervas, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
νέο ψυχικό, αττική
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
15382

Περιγραφή εργασίας

Είσαι τεχνικός ανελκυστήρων και έχεις εμπειρία στην επισκευή και τη συντήρηση ανελκυστήρων; Διαθέτεις άδεια ηλεκτροτεχνίτη ή ηλεκτρολόγου; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες με ομαδικό πνεύμα και έχεις φιλοδοξία για σταδιοδρομία σε μία από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες, τότε η θέση του τεχνικού συντήρησης ανελκυστήρων είναι για σένα.

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες, διάβασε τη συνέχεια!

παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Τεχνικό Ανελκυστήρων:

  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Παροχή αυτοκινήτου
  • Κινητό τηλέφωνο

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του τεχνικού ανελκυστήρων είναι:

  • Οργανώνει το χρόνο του, ώστε να καλύψει το δρομολόγιο που αφορά τη συντήρηση των πελατών με σκοπό να εξασφαλίσει την ασφάλεια και την αποτελεσματικότητα των ανελκυστήρων.
  • Εκτελεί το σέρβις, τις επισκευές και τις αναβαθμίσεις των ανελκυστήρων, σύμφωνα με τα υψηλότερα πρότυπας ποιότητας και τις προδιαγραφές
  • Συνεργάζεται με όλους τους τεχνικούς του τμήματος με σκοπό την αποτελεσματικότερη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αναλαμβάνει να ενημερώσει όλους τους πελάτες για την κατάσταση του εξοπλισμού, την προληπτική συντήρηση, τις επισκευές και τις αναβαθμίσεις των ανελκυστήρων.

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Τεχνικού Ανελκυστήρων, χρειάζεται:

  • Άδεια Ηλεκτροτεχνίτη Δ’ ειδικότητας ή Άδεια Ηλεκτρολόγου Δ’ ειδικότητας
  • Ελάχιστη 3 έτη προϋπηρεσία στον κλάδο των ανελκυστήρων/κυλιόμενων κλιμάκων & σκαλών
  • Γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Ωράριο εργασίας 8ωρο κυλιόμενο 7ήμερο (βάρδιες)

Είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.