τεχνίτης - μηχανικός χωματουργικών μηχανημάτων in δράμα

Επικοινωνία
konstantinos papadopoulos, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
δράμα, ανατολική μακεδονία και θράκη
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
12088
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Έχεις εργαστεί ως Τεχνίτης - Μηχανικός σε συνεργεία, σε εταιρείες εξόρυξης ή Μηχανουργεία και είσαι έμπειρος στην συντήρηση και επισκευή χωματουργικών ή εξορυκτικών μηχανημάτων ή ακόμα και φορτηγών;

Κατανοείς την λειτουργία αντλιών, κιβωτίων, υδραυλικών κυκλωμάτων και κινητήρων εσωτερικής καύσης;

Η εταιρεία, ηγέτης στο κομμάτι εξόρυξης Μαρμάρων, παρέχει στους υποψήφιους που κατοικούν εκτός Νομού Δράμας επίδομα ενοικίου καθώς και εταιρικό αυτοκίνητο.

Αν θεωρείς ότι μπορείς να ανταποκριθείς στις συγκεκριμένες απαιτήσεις, τότε στείλε μας ηλεκτρινικά το βιογραφικό σου.

παροχές

Ο Τεχνίτης - Μηχανικός Χωματουργικών Μηχανημάτων που θα προσληφθεί θα έχεις τις εξής παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό και laptop
  • Για τους κατοίκους των περιοχών εκτός Νομού Δράμας, η εταιρεία παρέχει επίδομα ενοικίου

αρμοδιότητες

Ως Τεχνίτης - Μηχανικός Χωματουργικών Μηχανημάτων, θα έχεις τις εξής αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και επιθεώρηση της σωστής λειτουργίας των Μηχανημάτων Έργου (ΜΕ)
  • Περιοδική συντήρηση των Μηχανημάτων Έργου (ΜΕ)
  • Διάγνωση και επισκευή βλαβών σε μηχανικά και υδραυλικά μέρη των Μηχανημάτων Έργου (ΜΕ)
  • Συναρμολόγηση εξαρτημάτων και ανταλλακτικών
  • Ηλεκτροσυγκολλήσεις σε εξαρτήματα των Μηχανημάτων Έργου (ΜΕ)

προσόντα

Ως Τεχνίτης - Μηχανικός Χωματουργικών Μηχανημάτων θα πρέπει να έχεις τα εξής προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή αντίστοιχης Τεχνικής Σχολής θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 έως 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα ανάγνωσης μηχανολογικών σχεδίων
  • Γνώση και κατανόηση λειτουργίας κινητήρων εσωτερικής καύσης
  • Γνώση και κατανόηση λειτουργίας αντλιών, κιβωτίων, μειωτήρων και υδραυλικών κυκλωμάτων
  • Καλή χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Οργανωτικότητα, συνεργασία και αποφασιστικότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση

Αν σε ενδιαφέρει η θέση Τεχνίτης - Μηχανικός Χωματουργικών Μηχανημάτων κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2310414731 και μπορείτε να ζήτησε τον Παπαδόπουλο Κωνσταντίνο

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.