σύμβουλος τηλεφωνικής εξυπηρέτησης - θεσσαλονίκη

Επικοινωνία
Ιωάννα Κουτσιώνα, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
θεσσαλονίκη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
30384
Τηλέφωνο
+30 2310414731

περιγραφή εργασίας

Θα ήθελες να εργαστείς ως Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης εκπροσωπώντας τη κορυφαία εταιρεία ενέργειας ZeniΘ;

Έχεις εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και σου αρέσουν οι προκλήσεις;

Κάνε την αίτηση σου σήμερα και διεκδίκησε μία θέση σε ένα άκρως επαγγελματικό περιβάλλον, με ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη.

παροχές

H θέση Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης σου προσφέρει:

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και επιπλέον παροχή bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων και διαχείρισης ενέργειας
  • Δυνατότητα εργασίας απο το σπίτι κάποιες ημέρες την εβδομάδα (προαιρετικά)
  • Παροχή του απαραίτητου εξοπλισμού για την εργασία
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε ένα οργανωμένο περιβάλλον
  • Εργασιακή σταθερότητα και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες σου ως Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης θα είναι:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον για τις υπηρεσίες της ZeniΘ
  • Ενημέρωση για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας με σκοπό την πώληση
  • Παρακολούθηση ομαλής ολοκλήρωσης αιτημάτων των πελατών
  • Επικοινωνία με υπάρχον ή δυνητικό πελατολόγιο
  • Ενημέρωση πελατών και επίλυση προβλημάτων
  • Καταχώρηση δεδομένων

προσόντα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για την θέση Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης θα πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση στην χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Καλή γνώση Αγγλικών

δεξιότητες

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Δεξιότητες διαπραγμάτευσης και πειθούς
  • Διάθεση για εργασία με προκλήσεις και στόχους
  • Ομαδικό πνεύμα

εμπειρία

  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε τηλεφωνικό κέντρο ή τηλεφωνικές πωλήσεις

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης, μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλείς την Έλενα Βασιλείου στο +30 2310414732 ή την  Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 2316002044.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.