σύμβουλος ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης - αθήνα

Επικοινωνία
Γεωργία Σκρέκα, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
30063
Τηλέφωνο
+30 2106770523

περιγραφή εργασίας

Είσαι επικοινωνιακός/ή και ενδιαφέρεσαι για εργασία μερικής απασχόλησης με ευέλικτα ωράρια; Θέλεις να εργαστείς σε πολυεθνική εταιρία ως σύμβουλος ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης αποκτώντας εμπειρία και μαθαίνοντας καινοτόμες πρακτικές στον χώρο των ληξιπρόθεσμων οφειλών; Αν ναι, κάνε την αίτηση σου τώρα!

παροχές

Η πολυεθνική εταιρεία για τη θέση του/της συμβούλου ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης προσφέρει:

  • ευελιξία ωραρίων με δυνατότητα επιλογής τετράωρης ή εξάωρης εργασίας
  • ένα σύγχρονο πολυεθνικό εργασιακό περιβάλλον
  • ανταγωνιστικές μισθολογικές αποδοχές
  • bonus επιβράβευσης αναλογικά της παραγωγικότητας
  • σύγχρονες διεθνείς πρακτικές και τεχνικές διαχείρισης καθυστερήσεων
  • εύκολη πρόσβαση μέσω ΜΜΜ

αρμοδιότητες

Ως σύμβουλος ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης θα έχεις τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • τηλεφωνική ενημέρωση προσωρινών καθυστερήσεων συγκεκριμένου πελατολογίου
  • επιβεβαίωση είσπραξης ποσών καθυστερήσεων εντός των κατάλληλων προθεσμιών
  • διαπραγμάτευση ποσών και τρόπων πληρωμής καθυστερήσεων τραπεζικών προιοντων
  • καταχώρηση δεδομένων και πληροφοριών σε σύγχρονα τεχνολογικά συστήματα

προσόντα

Για τη θέση του/της συμβούλου ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης χρειάζεται να διαθέτεις:

  • καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • εξοικείωση με τεχνολογικά συστήματα και πλατφόρμες

δεξιότητες

  • πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση προς τους οφειλέτες
  • επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες απαραίτητες

εμπειρία

  • προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις εργασίας διαχείρισης καθυστερήσεων

απαιτούμενη εκπαίδευση

  • High-School

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της συμβούλου ληξιπρόθεσμων μερικής απασχόλησης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο +30 2166001373 και να ζητήσετε την Γεωργία Σκρέκα ή μέσω email στο gskreka@randstad.gr.

#customerservicegr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

#clientservicesgr #nplsector