σύμβουλος εξυπηρέτησης πελατών in αθήνα

Επικοινωνία
kirki sinodinou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
6862
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Θέλετε να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών;  Διαθέτετε άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες και σας αρέσει να προσφέρετε λύσεις στα αιτήματα πελατών; Σας ενδιαφέρει να ενταχθείτε στο δυναμικό ενός πολυεθνικού οργανισμού; Εάν επιθυμείτε να εργαστείτε ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών, αυτή είναι η ευκαιρία που ψάχνετε!

παροχές

Η εταιρεία για τη θέση του Συμβούλου Εξυπηρέτησης Πελατών δίνει τη δυνατότητα:

    • να γίνετε μέλος ομάδας αναγνωρισμένης πολυεθνικής εταιρείας
    • επαγγελματικής ανέλιξης μέσα στον οργανισμό σύφωνα με τις φιλοδοξίες σας
    • να γνωρίσετε από την πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης το πελατολόγιο αλλά και τις δραστηριότητες της εταιρείας

    αρμοδιότητες

    Ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών οι αρμοδιότητές σας θα είναι:

    • η διαχείριση επικοινωνίας με πελάτες και συνεργάτες της εταιρίας μέσω email και τηλεφώνου
    • η παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης αιτημάτων πελατών
    • η καταχώρηση δεδομένων νέων ή υφιστάμενων πελατών
    • η διαχείριση παραπόνων και η επίλυση προβλημάτων
    • η παροχή πληροφοριών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας

    προσόντα

    Ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

    • κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ
    • επιθυμητή προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχο ρόλο
    • πολύ καλή γνώση Η/Υ &  Αγγλικών
    • πελατοκεντρική αντίληψη
    • ισχυρές επικοινωνιακές ικανότητες & οργανωτικότητα

    Αν ενδιαφέρεστε για την θέση του Συμβούλου Εξυπηρέτησης Πελατών κάνετε την αίτησή σας τώρα.  Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523.

    Κίρκη Συνοδινού

    Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.