σύμβουλος εξερχόμενων κλήσεων - ελληνικό

Επικοινωνία
ioanna zygogianni, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
ελληνικό, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
21135

Περιγραφή εργασίας

Θεωρείς τον εαυτό σου αρκετά επικοινωνιακό και ευέλικτο ώστε να εργαστείς ως Σύμβουλος Εξερχομένων Κλήσεων; Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς για πρώτη φορά ή να συνεχίσεις την πορεία σου σε θέση τηλεφωνικής επικοινωνίας; Επιθυμείς να γίνεις μέλος μεγάλης εταιρείας και να ασχοληθείς με τον τομέα της ενέργειας ως Σύμβουλος Εξερχομένων Κλήσεων;

Αν η απάντηση σου στα παραπάνω είναι θετική, κάνε αίτηση τώρα και άρπαξε την ευκαιρία να εργαστείς σε μεγάλη εταιρία προώθησης ενέργειας ως Σύμβουλος Εξερχομένων Κλήσεων.

παροχές

H θέση Σύμβουλος Εξερχομένων Κλήσεων σου προσφέρει:

  • Πολύ ευχάριστο εργασιακό κλίμα, οργανωμένο και φιλικό
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εύκολη πρόσβαση μέσω ΜΜΜ

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητές σου ως Σύμβουλος Εξερχομένων Κλήσεων θα είναι:

  • Προώθηση παρόχου ενέργειας μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας
  • Παρακολούθηση ομαλής ολοκλήρωσης αιτημάτων των πελατών
  • Επικοινωνία με υπάρχον πελατολόγιο
  • Ενημέρωση πελατών και επίλυση προβλημάτων
  • Καταχώρηση δεδομένων

προσόντα

Για την θέση του Συμβούλου Εξερχομένων Κλήσεων χρειάζονται οι ακόλουθες δεξιότητες:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε τηλεφωνικό κέντρο επιθυμητή
  • Χρήση Αγγλικών
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Συμβούλου Εξερχομένων Κλήσεων, μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε στο +30 210 6770523  και μπορείς να ζητήσεΙς την Ιωάννα Ζυγογιάννη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.