συσκευαστές in αυλώνας

Επικοινωνία
dimitra zoga, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αυλώνας, αττική
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
13100
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Έχεις εμπειρία στη συλλογή και συσκευασία προϊόντων; Είσαι νέος, εργατικός και επιθυμείς να εργαστείς ως Συσκευαστής σε ένα από τα μεγαλύτερο κέντρα διανομής στον Αυλώνα; Η Randstad Hellas αναζητεί συσκευαστές για λογαριασμό ηγέτιδας πολυεθνικής εταιρείες στην Ελλάδα

παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Συσκευαστή:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες του Συσκευαστή θα είναι:

  • Παραλαβή και συσκευασία προϊόντων
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του Κέντρου Διανομής

προσόντα

Τα προσόντα που απαιτούνται για τη θέση του Συσκευαστή είναι:

  • Πτυχίο Λυκείου, Ι.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ι.
  • Βασικές Γνώσεις Η/Υ
  • Βασικές γνώσεις αγγλικών
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Χειρισμός κλαρκ θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Είμαι η Δήμητρα Ζώγα και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.