πωλητής b2b - αθήνα

Επικοινωνία
eleftheria georgakopoulou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
πωλήσεις, μάρκετινγκ & λιανικό εμπόριο
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
17084

Περιγραφή εργασίας

Έχεις μόλις ξεκινήσει την καριέρα σου ως πωλητής και θέλεις να εργαστείς ως Πωλητής B2B σε μία από τις πιο γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον κλάδο της ενέργειας;

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει η αλληλεπίδραση με τους ανθρώπους; Αγαπάς τις πωλήσεις και ψάχνεις μία ευκαιρία για να εξελιχθείς;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

Για περισσότερες πληροφορίες για αυτή και άλλες θέσεις B2B Πωλήσεων, μπορείς να μιλήσεις απευθείας με τους συμβούλους της Randstad μέσω του recruitment chat μας

κάθε Τετάρτη 16.00 - 18.00

παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Πωλητή B2B τα παρακάτω:

  • Μηνιαίος σταθερός μισθός
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εταιρική εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες του Πωλητή B2B είναι οι παρακάτω:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και εταιρικού πελατολογίου εντός του νομού Αττικής
  • Επισκέψεις στο χώρο δυνητικών και υφιστάμενων πελατών
  • Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Επίτευξη προσωπικών στόχων πωλήσεων

προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα του Πωλητή B2B είναι τα παρακάτω:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις D2D, B2C ή προώθησης υπηρεσιών/προϊόντων
  • Δραστήριος και οργανωτικός χαρακτήρας, με θετική προσωπικότητα και ευελιξία
  • Άριστη επικοινωνιακή και διαπραγματευτική δεξιότητα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στην εξωτερική εργασία
  • Πνεύμα ομαδικότητας και πάθος για την επίτευξη των στόχων

πληροφορίες

Ελευθερία Γεωργακοπούλου
2106770523

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.