πωλητής β2β in δωδεκάνησα

Επικοινωνία
aliki tsakmaka, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
δωδεκάνησα, νότιο αιγαίο
Κλάδος
πωλήσεις, μάρκετινγκ & λιανικό εμπόριο
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
10371
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Έχετε το ανάλογο προφίλ για να αναλάβετε την θέση του Πωλητή Β2Β, με πελατολόγιο στα Δωδεκάνησα, για λογαριασμό εταιρείας-πελάτη ηγέτη στον κλάδο της τεχνολογίας;

Έχετε μόνιμη κατοικία στην Ρόδο ή την Κω; Είστε επικοινωνιακοί, με όρεξη και πάθος για Πωλήσεις; Έχετε προσανατολισμό προς την επίτευξη των στόχων και θέλετε να ικανοποιείτε και τους πιο απαιτητικούς πελάτες;

Εάν ναι, κάνετε άμεσα την αίτηση σας!

Οι κύριες αρμοδιότητες του Πωλητή Β2Β περιλαμβάνουν:

  • Διατηρείτε το υφιστάμενο πελατολόγιο και αναπτύσσετε νέο
  • Παρακολουθείτε συνεχώς την αγορά και τον ανταγωνισμό και εντοπίζετε νέες ευκαιρίες συνεργασίας
  • Διαχειρίζεστε αποτελεσματικά τα αιτήματα
  • Παρακολουθείτε συνεχώς το πελατολόγιο (cafe/restaurants/hotels) μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Διαπραγματεύεστε θέματα εμπορικής πολιτικής
  • Εργάζεστε με ευέλικτα ωράρια εργασίας

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Πωλητή Β2Β:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Πωλητή Β2Β, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β, Β2C, D2D, απαραίτητη
  • Εμπειρία στον κλάδο HORECA, επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Μην χάσετε την ευκαιρία για μία νέα καριέρα ως Πωλητής Β2Β! Κάντε online αίτηση τώρα!
Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις καλέστε με, Αλίκη Τσακμάκα, στο 2310414731 καθημερινά από τις 9:00 έως τις 17.00!

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.