πωλητής/τρια καταστήματος - αττική

Επικοινωνία
katerina liosi, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αττική
Κλάδος
πωλήσεις & μάρκετινγκ
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
23205

Περιγραφή εργασίας

Επιθυμείς να εργαστείς ως Πωλητής/τρια Καταστήματος και έχεις πάθος με την επίτευξη των στόχων;

Έχεις άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και θα ήθελες να εξελιχθείς στο χώρο των πωλήσεων και να αναπτυχθείς επαγγελματικά;

Εάν σε ενδιαφέρει να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες στον κλάδο των μέσων ατομικής προστασίας, τότε κάνε την αίτησή σου τώρα!

παροχές

Η εταιρία προσφέρει για την θέση του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρία εξέλιξης σε ένα δυναμικά και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας

αρμοδιότητες

Τα καθήκοντα της θέσης του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος είναι:

  • Υποδοχή των πελατών, διερεύνηση και κατανόηση των αναγκών τους
  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος
  • Παρουσίαση της βέλτιστης λύσης ανάλογα με τις ανάγκες τους
  • Υλοποίηση των διαδικασιών του καταστήματος σε συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα
  • Διατήρηση της εικόνας του καταστήματος
  • Επίτευξη των μηνιαίων και ετήσιων στόχων

προσόντα

Ο/Η κατάλληλος-η υποψήφιος-ια για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 1 - 2 έτη εργασιακή εμπειρία
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση H/Y και προγραμμάτων MS Office
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Αν διαθέτεις όλα τα παραπάνω για τη θέση του/της Πωλητή/τριας Καταστήματος, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να καλέσεις την Κατερίνα Λιόση στο 2106770523 #salesjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.