προϊστάμενος πωλήσεων φαρμακείου - αθήνα

Επικοινωνία
katerina liosi, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
πωλήσεις & μάρκετινγκ
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
23944

Περιγραφή εργασίας

Έχεις εμπειρία ως Προϊστάμενος πωλήσεων στο χώρο του φαρμακείου;

Θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα σε μια δυναμική εταιρεία στον κλάδο του συμπληρώματος διατροφής;

Αν ναι, κάνε τώρα την αίτησή σου!

παροχές

Η εταιρεία στον/ην κατάλληλο/η Προϊστάμενο πωλήσεων θα παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης

αρμοδιότητες

Ως Προϊστάμενος πωλήσεων τα καθήκοντά σου θα είναι:

  • Ενημέρωση, εκπαίδευση και καθοδήγηση της ομάδας πωλήσεων
  • Συμμετοχή στη διαχείριση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Συνεργασία με τη Διοίκηση της εταιρείας για την εμπορική και στρατηγική πολιτική των πωλήσεων
  • Προσαρμογή των διαδικασιών αναφορικά με τις προκλήσεις τις αγοράς και παρακολούθηση αυτής
  • Έρευνα ανταγωνισμού και ευθύνη για την επίτευξη του στόχου πωλήσεων

προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η Προϊστάμενος πωλήσεων θα πρέπει να διαθέτει:

  • Εμπειρία στον κλάδο του φαρμακείου, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα γνώση συμπληρωμάτων διατροφής
  • Εμπειρία σε διαχείριση ομάδας
  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και επίλυσης ζητημάτων
  • Δυνατότητα επίτευξης ποσοτικών και ποιοτικών στόχων
  • Δυνατότητα ταξιδίων εκτός Αττικής

Αν διαθέτεις όλα τα παραπάνω για τη θέση Προϊστάμενος πωλήσεων φαρμακείου, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να καλέσεις την Κατερίνα Λιόση στο 2106770523 #salesjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.