μηχανολόγος μηχανικός εργοταξίου - athens

Επικοινωνία
Δέσποινα Αλεξίου, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
athens, αττική
Κλάδος
μηχανικοί
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
33450
Τηλέφωνο
+30 216 6001342

περιγραφή εργασίας

Είσαι Μηχανολόγος Μηχανικός και διαθέτεις προηγούμενη εμπειρία σε περιβάλλον εργοταξίου; Είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες με προσήλωση στην επίτευξη στόχων και χρονοδιαγραμμάτων και θέλεις να κάνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα; Αν η απάντηση είναι "ναι", τότε η θέση του Μηχανολόγου Μηχανικού Εργοταξίου είναι η κατάλληλη για σένα! Μην χάνεις χρόνο, κάνε την αίτηση σου τώρα!

παροχές

Για τη θέση του Μηχανολόγου Μηχανικού Εργοταξίου η εταιρεία προσφέρει τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Ως Μηχανολόγος Μηχανικός Εργοταξίου θα έχεις τις εξής αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη και συντονισμός εργασιών  εντός εργοταξίου
  • Επικοινωνία με εξωτερικά συνεργεία και τεχνικούς έργων
  • Παραγγελίες υλικών
  • Επιμετρήσεις μηχανολογικών σχεδίων
  • Κατάρτιση προϋπολογισμού έργων αναφορικά με τις απαιτούμενες ποσότητες υλικών
  • Διαχείριση και επίλυση απλών αλλά και σύνθετων ζητημάτων

προσόντα

Προκειμένου να αντοπικρίνεται το προφίλ σου στις ανάγκες της θέσης, πρέπει να διαθέτεις τις παρακάτω δεξιότητες:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ)
  • Επιθυμητός Μεταπτυχιακός Τίτλος συναφούς αντικειμένου
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας και Η/Υ

δεξιότητες

  • Ομαδικό πνέυμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνέπεια και πειθαρχία

εμπειρία

Προηγούμενη εργοταξία εμπειρία 3-5 ετών

Αν η παραπάνω προοπτική καριέρας σε ενδιαφέρει, θα χαρούμε πολύ να λάβουμε την αίτησή σου. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο +30 6940275872 και να ζητήσεις την Αλεξίου Δέσποινα. Εναλλακτικά, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο dalexiou@randstad.gr  #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.